Dhunon dhe kanos babain e tij në prezencë të vëllait të mitur,...

Dhunon dhe kanos babain e tij në prezencë të vëllait të mitur, arrestohet nga policia

135
SHPËRNDAJE

Lushnje
Ushtron dhunë dhe kanos babain e tij në prezencë të vëllait të mitur, arrestohet në flagrancë nga policia
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnje, arrestuan në flagrancë shtetasin:
-Denis M., 30 vjeç, banues në fshatin Karbunarë, Lushnje.
Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë ka kanosur me një mjet prerës (biçak), dhe ka ushtuar dhunë psikologjike ndaj babait e tij, shtetasit K.M, 60 vjeç, në prezencë të vëllait të tij të mitur.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni 130/a/4 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.