Dhunon bashkeshorten ne prani te femijes arrestohet 40 vjecari nga Fieri

Dhunon bashkeshorten ne prani te femijes arrestohet 40 vjecari nga Fieri

464
SHPËRNDAJE

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:
-Arti D. 40 vjeç, banues në Fier.
Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi gjatë natës ka ushtruar dhunë psikologjike në prani të fëmijëve dhe ka nxjerrë nga banesa bashkëshorten e tij, shtetasen N.D, 37 vjeçe.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni 130/a/4 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.