Dhunon bashkëjetuesen dhe vajzës së saj të mitur, arrestohet nga policia.

Dhunon bashkëjetuesen dhe vajzës së saj të mitur, arrestohet nga policia.

69
SHPËRNDAJE

Fier!
Ushtron dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëjetueses dhe vajzës së saj të mitur, arrestohet në flagrancë nga policia.
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:
-Arben Kane, 44 vjeç, banues në Fier.
Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëjetueses, shtetases E.S, 31 vjeçe, dhe vajzës së saj të mitur 10 vjeçe.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni 130/a/4 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.