Dhunoi te atin, prangoset 35 vjecari nga Mallakastra

Dhunoi te atin, prangoset 35 vjecari nga Mallakastra

1766
SHPËRNDAJE

 Mallakastër!

 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë shtetasin:

 

-Alfons M., 35 vjeç, banues në Ballsh.

 

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij 71 vjeç.

 

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni 130/a i Kodit Penal.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.