Dhunoi bashkeshorten,arrestohet 27 vjecari nga Fieri

Dhunoi bashkeshorten,arrestohet 27 vjecari nga Fieri

372
SHPËRNDAJE

Fier
*Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:
-Marjus Musaku, 27 vjeç, me banim të përkohshëm në lagjen “Konferenca e Pezës”, Fier.
Arrestim i këtij shtetasi u bë pasi ka dhunuar dhe torturuar fizikisht bashkëshorten e tij, shtetasen P.M, 26 vjeçe.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale “Tortura” dhe “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni 86-130/a/4 i Kodit Penal.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.