Dhunoi bashkeshorten , arrestohet 50 vjecari

Dhunoi bashkeshorten , arrestohet 50 vjecari

124
SHPËRNDAJE

Lushnje
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnje, arrestuan në flagrancë shtetasin:
-Aristir B., 50 vjeç, banues në Lushnjë.
Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases V.B, 48 vjeçe.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë GjyPenalkatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Dhunë në familje” parashikuar nga Neni 130/a/4 i Kodit .

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.