“Delta”shpeton nga permbytje nje familje ne Ferras( pamjet)

“Delta”shpeton nga permbytje nje familje ne Ferras( pamjet)

130
SHPËRNDAJE

Ferras Fier
Shërbimet e Policisë së DVP Fier në bashkëpunim me repartin special “Delta” bënë të mundur evakuimin dhe shpëtimin e një familjeje me tre persona në fshatin Ferras të cilët ishin në rrezik për jetën si pasojë e prujeve të mëdha të lumit Vjosë ku uji kishte hyrë në banesën e tyre​

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.