Video/Biznesmeni nga Mallakastra dorezon armen vullnetarisht

Video/Biznesmeni nga Mallakastra dorezon armen vullnetarisht

2366
SHPËRNDAJE

Mallakastër!
Biznesmeni dorëzon vullnetarisht armën dhe u bën thirrje edhe të tjerëve të dorëzojnë armët.Ai eshte drejtuar vet komisariatit te policise Mallakaster duke dorzuar armen qe mbante ne banese.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.