Betonohen si Pedonalja trotuaret e “Mujo Ulqinaku”(video)

Betonohen si Pedonalja trotuaret e “Mujo Ulqinaku”(video)

558
SHPËRNDAJE

Ka nisur dhe puna per betonizimin e trotuarit tek “Sharra”, pjese e projektit per rivitalizimin e qytetit te Fierit. Pamjet tregojne  rrjetat e hekurit qe jane shtrire ne gjithe siperfaqen qe do te zere trotuari i ardhshem , nderkohe qe shume qytetare kane shprehur pakenaqesi qe edhe kjo pjese trotuari po betonizohet sikurse pedonalja kryesore 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.