Ballsh: Ish dhendri plagos me arme zjarri vjerrin dhe vjehrren

Ballsh: Ish dhendri plagos me arme zjarri vjerrin dhe vjehrren

1457
SHPËRNDAJE

Nje ngjarje e rende ka ndodhur kete mbremje ne Ballsh , Mallakaster . Ish dhendri ka plagosur me arme zjarri vjerrin dhe vjehrren per motivw qe ende nuk jane tw qarta. 

Mallakastër!
Informacion paraprak.
Më datën 12.03.2017, ora 20:40, në lagjen “5 Shkurti” Ballsh, brenda në banesë, janë plagosur me armë zjarri bashkëshortët Edmond Xhaferraj, 53 vjeç dhe Ludmilla Xhaferraj, 52 vjeçe, të cilët ndodhen në sallën e kirurgjisë së spitalit Fier.
Nga hetimet e policisë rezulton se autor i dyshuar i ngjarjes është ish dhëndëri, shtetasi L.S, 35 vjeç, banues në Dukas, Patos.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rethanave të ngjarjes ,gjithashtu është organizuar puna për kapjen e autorit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.