Babe e bije mbyten teksa laheshin, shpeton 7 vjecarja nderron jete i...

Babe e bije mbyten teksa laheshin, shpeton 7 vjecarja nderron jete i ati i saj

578
SHPËRNDAJE

Divjakë
Informacion paraprak
Në datën 09.07.2017, rreth orës 10:30, në palzhin e Divjakës, në vendin e quajtur “Ura me dërrasa”, shtetasin E.B, 40 vjeç, banues në Krutje dhe vajzën e tij të mitur 7 vjeçe, duke u larë i ka marë rrjedha e ujit nga pakujdesia.
Menjeherë ndërhynë shërbimet e Komisariatit të Policisë Divjakë të cilët në bashkëpunim me pushuesit që ndodheshin aty, arritën të shpëtonin vajzën e tij të mitur.
Pas ndihmës së parë që i është dhënë babait të saj shtetasit E.B, nuk është bërë i mundur shpëtimi i tij e për pasojë ky i fundit ka ndërruar jetë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.