Arrestohet nga policia 27 vjecari nga Mbrostari i shpallur ne kerkim

Arrestohet nga policia 27 vjecari nga Mbrostari i shpallur ne kerkim

1971
SHPËRNDAJE

 Fier!

 

Specialistët për krimet në Komisariatin e Policisë Fier kapën dhe ndaluan shtetasin e shpallur në kërkim:

 

-Ermir Rina, 27 vjeç, banues në fshatin Mbrostar Ura, Fier.

 

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier me vendimin e datës 14.05.2016, ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për veprën penale “Vjedhje” e parashikuar nga Neni 134/2 i Kodit Penal.

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.