Arrestohet i riu nga Fieri qe vodhi 40 mln leke ne banesen...

Arrestohet i riu nga Fieri qe vodhi 40 mln leke ne banesen e biznesmenit

764
SHPËRNDAJE

Fier
Policia ndalon një nga autorët e dyshuar të shpallur në kërkim për vjedhjen e 4 milion lekëve të reja në një banesë në qytetin e Fierit.
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier ndaluan shtetasin:
-Aris Zhavari, 22 vjeç, banues në lagjen “15 Tetori” Fier.
Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi më datën 20.05.2017, në bashkëpunim me shtetasin S.K, 15 vjeç(i cili u ndalua dje nga ana jonë) dhe me një shtetas tjetër i cili është shpallur në kërkim, kanë vjedhur shumën prej 4 milion lekë të reja në banesën e shtetasit D.L, 48 vjeç, banues në lagjen “8 Shkurti” Fier.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.