Arrestohet 33 vjecari nga Kafaraj,Fier pasi iu gjeten 6 doza kanabis dhe...

Arrestohet 33 vjecari nga Kafaraj,Fier pasi iu gjeten 6 doza kanabis dhe 1 doze kokaine

410
SHPËRNDAJE

Fier
*Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin:
-Floriant Troka, 33 vjeç, banues në fshatin Kafaraj, Fier.
Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në fshatin Kafaraj, gjatë kontrollit personal, iu gjetën e sekuestruan në cilësinë e provës materiale 6 doza lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sattiva si dhe 1 dozë lëndë narkotike e dyshuar si kokain.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike” parashikuar nga Neni 283/1 i Kodit Penal.

*Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor, arrestuan në flagrancë shtetasin:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.