Arrestohet 21 vjecari qe perplasi me makine nje femije 3 vjec ne...

Arrestohet 21 vjecari qe perplasi me makine nje femije 3 vjec ne Suk1 , Roskovec

694
SHPËRNDAJE

Fier
Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor, arrestuan në flagrancë shtetasit:
1.Jorgo Papa, 45 vjeç, banues në Berat.
Arrestim i këtij shtetasi u bë pasi në lagjen “Sheq i Madh” Fier, u kap duke drejtuar mjetin tip “Ford” me targa BR 7397 A, në gjëndje të dehur.

(Neni 291 i Kodit Penal).
2.Nikolin Sakaj, 21 vjeç, banues në fshatin Suk-1, Roskovec.
Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në vëndin e quajtur “Agaçaj”, duke drejtuar pa leje drejtimi mjetin tip “Benz” me targa FR 4741 D, ka goditur këmbësorin e mitur 3 vjeç, banues në Berat, i cili është është dërguar për mjekim më të specializuar në spitalin e Traumës Tiranë.

(Nenet 290 dhe 291 të Kodit Penal).

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.