Aksidentohet ne pune dhe humb jeten 57 vjecari nga FIERI

Aksidentohet ne pune dhe humb jeten 57 vjecari nga FIERI

493
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Më datën 10.06.2017, ora 12:55, në Urgjencën e Spitalit Fier, është sjellë i aksidentuar në punë gjatë ndërtimit të ujsjellësit nga Firma “ALB STAR”, në fshatin Frakull, shtetasi P.M, 57 vjeç, banues në fshatin Frakull, Fier.
Shtetasi P.M ndërroi jetë në sallën e kirurgjisë në orën 13:05.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.