Aksident tek cezma e Levanit, permbyset makina

Aksident tek cezma e Levanit, permbyset makina

2379
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhut ne vendin e quajtur cezma e Levanit kete mengjes. Nje automjet markes Citroen ka humbur kontrollin dhe ka dale nga rruga duke u permbysur. Drejtesi i mjetit qe nuk behet ende i ditur eshte derguar ne spital

Vijon

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.