Aksident ne Portez,autobuzi perplas 58 vjecarin

Aksident ne Portez,autobuzi perplas 58 vjecarin

1407
SHPËRNDAJE

Nje aksident automobilistik ka ndodhur kete mbremje ne aksin rrugor Fier Patos ne vendine quajtur Portez.Nje autobuz i linjes Patos- Fier ka perplasur ne asfalti e rruges nje 58 vjecar i quajtur Seit Ajasllari.nga Porteza  eshte derguar ne spitalin e Fierit Sipas bluzave te bardha i aksidentuari eshtegoditur ne koke ndersa i eshte nenshtruar egzaminimve dhe eshte nenkujdesin e mjekeve.  Policia rrugore ka shkuar ne vendin e ngjarjes dhe po heton per shkaqet e ndodhjes se aksidentit

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.