Aksident ne Levan-Tepelene, makina del nga rruga ,vdes nje pasagjer plagoset nje...

Aksident ne Levan-Tepelene, makina del nga rruga ,vdes nje pasagjer plagoset nje tjeter

236
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Në datën 14.09.2017, rreth orës 13:50, në autostradën Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur Romës, shtetasi A.S, 46 vjeç, banues në Tepelenë, duke drejtuar mjetin fuoristradë tip “Land Rover”, ka dalë nga rruga.
Si pasojë e daljes nga rruga ka gjetur vdekjen pasagjeri, shtetasi H.A, banues në Tepelenë dhe ka pësuar dëmtime drejtuesi i mjetit shtetasi A.S i cili po transportohet me ambulancë për në spitalin Fier.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.