Aksident ne Kremenar, Mallakaster, 5 te plagosur

Aksident ne Kremenar, Mallakaster, 5 te plagosur

425
SHPËRNDAJE

Nje aksident ka ndodhur pak me pare ne Mallakaster.Aksidenti ka ndodhur ne rrugen Levan-Fratar, ne vendin e quajtur Kremenar te Mallakastres. Nje automjet eshte aksidentuar duke u perplasur me nje tjeter mjet dhe jane 5 te plagosur , por fatmiresisht nga informacionet nga vendngjarja mesohet se personat jane te plagosur lehte

Info e policise

Fier

Inforamacion paraprak

Në datën 06.02.2018, rreth orës 17:30, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, mjeti tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin G.H, është përplasur me mejtin tip “Opel” me drejtues shtetasin G.M.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar dhe ndodhen në Spitalin Rajonal Fier pasagjerët, shtetasi A.L, 54 vjeç, banues në Tepelenë dhe shtetasi F.G, 34 vjeç, banues në Fier.

Shtetasit e dëmtuar ndodhen nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.