Aksident ne Fratar, nje automjet perplas per vdekje kembesorin

Aksident ne Fratar, nje automjet perplas per vdekje kembesorin

1267
SHPËRNDAJE

Më datën 31.07.2016, rreth orës 20:55, në autostradën Levan- Tepelenë, në fshatin Fratar Mallakastër, shtetasi Mentor Shehu, 33 vjeç, banues në fshatin Qesarat, Tepelenë, duke drejtuar mjetin autoveturë tip “VOLSWAGEN”, me targë AA 123 JU, ka përplasur shtetasin B.S, 80 vjeç, banues në fshatin Fratar, i cili ishte duke lëvizur mbi një kafshë dore.

Shtetasi B.S ndërroi jetë në Spitalin Rajonal Fier.
Është shoqëruar në Komisariat shtetasi Mentor Shehu, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.