Aksident në Fier-Tirane, 4 makina të perplasura

Aksident në Fier-Tirane, 4 makina të perplasura

363
SHPËRNDAJE

FIER- Një aksident raportohet të ketë ndodhur pak para mesnatës në autostradën Fier-Tiranë ne vendin e quajtur rotondua e Kolonjes.  Mesohet  se 4 makina janë përplasur dhe se kanë pësuar dëmtime të shumta dhe të rënda, madje sipas dëshmitares ka parë vajza të shtrira në tokë, të cilat po qanin. Akoma nuk ka një njoftim zyrtar të policisë për aksidentin dhe nuk dihet nëse ka viktima.
 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.