Aksident ne Fier , perplasen dy automjete ne “Sheq te Vogel”

Aksident ne Fier , perplasen dy automjete ne “Sheq te Vogel”

681
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Në datën 09.12.2017, në orën 16:50, në lagjen “Sheq i Vogël” është përplasur mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin A.K, 45 vjeç, banues në Fier,

me mjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin L.T, banues në Fier.
Si pasojë e përplasjes është aksidentuar bashkëshortja e shtetasit L.T, shtetasja L.T, 23 vjeçe dhe djali i tyre disa ditësh të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Cifti i bashkëshortëve është nga Vlora

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.