Aksident ne Fier-Hoxhare, humbin jeten dy persona

Aksident ne Fier-Hoxhare, humbin jeten dy persona

515
SHPËRNDAJE

Nje aksident i rende ka ndodhur kete mbremje ne aksin rrugor Fier- Hoxhare. Nje automjet ka hinbur kontrollin dhe ka rene ne kolektorin e Roskovecit qe derdhet ne Hoxhare. Automjeti ka rene ne kolektorin e mbushur me uje dhe per pasoje dy personat nw automjete mesohet tw jene mbytur . Nje tjeter persona nderkohe ka mbetur i plagosur dhe eshte derguar ne gjendje te rende ne spitalin Fier. Viktimat mesohet se jane nje burre dhe nje grua.

Vijon…

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.