Aksident ne autostradën Levan-Vlorë

Aksident ne autostradën Levan-Vlorë

417
SHPËRNDAJE

Një autobot që transportonte hidrokarbureve është aksidentuar mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në autostradën Levan-Vlorë.Kjo ka çuar në bllokimin e qarkullimit në autostradë.

Forca të policisë dhe shërbimi zjarrfikës ndodhen në vendngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.