Aksident ne aksin Strum-Suk, makina perplas nje femije 3 vjec

Aksident ne aksin Strum-Suk, makina perplas nje femije 3 vjec

1610
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Në datën 29.09.2017, rreth orës 15:15, në aksin rrugor Strum-Suk, në fshatin Suk, mjeti tip “Benz” me targa FR 4741 D me drejtues shtetasin Nikolin S., 21 vjeç, banues në fshatin Suk, ka goditur një fëmijë të mitur 3 vjeç i cili ishte duke kaluar rrugën.
I mituri ndodhet në Spitalin Rajonal Fier në gjendje të rëndë.
Shtetasi Nikolin S. është shoqëruar në Stacionin e Policisë Roskovec.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.