Aksident me vdekje ne Zhupan Fier,makina ka perplasur nje kalimtare

Aksident me vdekje ne Zhupan Fier,makina ka perplasur nje kalimtare

459
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Më datën 01.05.2017, ora 20:30, në fshatin Zhupan, Fier, shtetasi Romeo Bida rreth 19 vjeç, banues në fshatin Bashkim, Fier, duke drejtuar mjetin tip Benz me targa AA 153 PO ka aksidentuar këmbësoren, shtetasen F.G, rreth 60 vjeçe, banuese në fshatin Zhupan, e cila gjeti vdekjen e menjëhershme.
Shtetasi Romeo Bida është shoqëruar në Komisariat dhe po kryen veprimet proceduriale.
Në vendgjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.