Aksident me vdekje ne Levan -Tepelene ne fshatin Buzemadh

Aksident me vdekje ne Levan -Tepelene ne fshatin Buzemadh

1936
SHPËRNDAJE

Pergjaket serish aksi rrugor Fier-Tepelene.Nje aksident i rende ka ndodhur kete pasdite ne kete  aks rrugor ku per shkak te perplasjes se dy automjeteve ka mbetur viktim nje shtetas

Informacion i Policise Fier
Informacion paraprak
Në datën 28.09.2017, rreth orës 16:20, në autostraden Levan –Tepelenë, në fshatin Buzmadh, mjeti tip “Range Rover” me targa AA 007 RB me drejtues shtetasin A.A, 55 vjeç, banues në Vlorë, është përplasur me mjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin A Y, 48 vjeç, banues në fshatin Kreshpan, Fier.
Si pasojë e përplasjes ka gjetur vdekjen shtetasi A.Y
Eshtë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier shtetasi A.A dhe po kryhen veprimet proceduriale.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.