Aksident i rende ne Transballkaniken ne Vlore

Aksident i rende ne Transballkaniken ne Vlore

1047
SHPËRNDAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën ‘Transballkanike’ në qytetin e Vlorës. Në aksident japë përplasur 4 makina me njëra-tjetrën.

Nga informacionet e para mësohet se njëra nga makinat është përmbysur, ndërsa si pasojë e aksidentit janë plagosur dy persona, të cilët janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Në aksident janë përfshirë dy Benza një BMW dhe nje Tuingo. Shihet edhe nga fotot qe, një prej automjeteve është kthyer përmbys, kurse 3 të tjerët janë dëmtuar.Mësohet se policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.