AK ka protestuar sot kundër qeverisë ‘Rama” 

AK ka protestuar sot kundër qeverisë ‘Rama” 

56
SHPËRNDAJE

Aleanca Kuqezi ka protestuar sot kundër qeverisë ‘Rama” në mënyrën e saj të veçantë, me sarkazma therëse.

Edi Rama në vend të Ismail Qemalit. Ilir Beqaj në vend të Myfit Libohovës, Sadri Abazi në vend të Luigj Gurakuqit


Kreshnik Spahiu ka zgjedhur të dalë me këtë pankartë ku bën krahasimin ndërmjet ‘burrave të shtetit” të vitit 1912 dhe ‘burrave në qeverisje” sot, pas 104 vjetësh Pavarësi.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.