56 vjecari godet me thike gruan e tij ,ne Roskovec

56 vjecari godet me thike gruan e tij ,ne Roskovec

2130
SHPËRNDAJE

Fier
Informacion paraprak
Në datën 27.09.2017, rreth orës 10:45, në lagjen Nr.2 Roskovec, shtetasi Shefit Hatillari., 56 vjeç, ka goditur me thikë bashkëshorten e tij shtetasen Liljana Hatillari, 53 vjeçe, e cila ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve, momentalisht jashtë rrezikut për jetën.
Shtetasi Shefit H. ndodhet në Stacionin e Policisë Roskovec dhe po kryhen veprimet proceduriale për arrestimin në flagrancë të tij.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të kësaj ngjarje.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.