5 vendet qe duhen vizituar ne 2016 nder to dhe Shqiperia

5 vendet qe duhen vizituar ne 2016 nder to dhe Shqiperia

478
SHPËRNDAJE

Stina e verës po afron dhe dëshira jonë për të udhëtuar rritet. Nëse jeni duke planifikuar një udhëtim aventurë, atëherë hidhini një sy listës së mëposhtme të haruar nga portali “Your Amazing Places”. 

Ai rendit 5 vendet më të mira për tu vizituar në 2016 dhe midis tyre është edhe vendi ynë.Në to do të gjeni natyrë të bukur, histori, ushqime, plazhe dhe klube, pra ka diçka për çdo udhëtar. Shqiperia, Rumania, Nepali, Kuba, Kolumbia.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.