5 shqiptare ne prangat e policise Ankones,kapen me 2 ton drog

5 shqiptare ne prangat e policise Ankones,kapen me 2 ton drog

816
SHPËRNDAJE

Sasia e droges e llojit marijuane eshte kapur ne nje gomone me dy motor dhe rreth 8 metra te gjate

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.