45 vjecari nga Fieri humb jeten ne Ksamil ,ku po kalonte pushimet

45 vjecari nga Fieri humb jeten ne Ksamil ,ku po kalonte pushimet

932
SHPËRNDAJE

Nje familje nga Patosi ,Fier po kalonte pushimet ne Ksamil por papritmas ato janë kthyer në tragjedi pasi kryefamiljari ka humbur jetën .

Sipas policise mesohet se 45 vjecari me inicialet A.T, ka humbur jeten nga nje atak ne zemer. Ai ishte me pushime ne Ksamil se bashku me familjen e tij

Duke ju referuar informacionit te policise mesohet se 45 vjecari është ndjerë keq dhe ka ndërruar jetë rrugës kur familjarët po e dërgonin në spital.

NJOFTIMI I POLICISË

Më datë 26.07.2017, në Ksamil, në një banesë-plazhi, është sëmurur dhe ka vdekur duke u transportuar për në spital i shoqëruar nga familjarët, shtetasi A.T., vjeç 45, banues në Patos Fier. Paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e shkaqeve natyrale. Punohet për sqarimin e plotë të ngjarjes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.