3000 Fierak drejt Tiranes

3000 Fierak drejt Tiranes

224
SHPËRNDAJE

Rreth 3000simpatizante dhe antare te PD dega Fier jane nisur mengjesin e sotem drejt Tiranes per tju bashkuar protestes se paralajmeruar te opozites.Kreu i PD Fier Luan Baci eshte shprehur se jane 20 autobuze qe u nisen vetem sot nga Fieri ndersa mbi 200 automjete te vogla si autovetura dhe fugona jane nisur prej dites se djeshme dhe sot drejt tiranes per tju bashkuar protestes. Mesohet gjithashtu se dhjetra automjete jane nisur edhe nga Patosi , Roskoveci dhe Mallakastra duke e cuar ne rreth 6000 numrin e pjesmarresve qe do ti bashkohen protestes.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.