1 ton drogë e sekuestruar  në “Kuz Baba” të Vlorës

1 ton drogë e sekuestruar  në “Kuz Baba” të Vlorës

184
SHPËRNDAJE

 Policia e Vlorës ka sekuestruar 1 ton drogë në Kuzum Baba të Vlorës. Droga ishte ngarkuar në një furgon. Policia ka arretsuar një person dhe ka shpallur në kërkim dy të tjerë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.