Transportonin pasagjer pa license , procedohen dy drejtues mjetesh nga Roskoveci dhe...

Transportonin pasagjer pa license , procedohen dy drejtues mjetesh nga Roskoveci dhe Sheqishte 

413
SHPËRNDAJE

Më datë 22.11.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin E.L, vjeç 44, banues në fshatin Suk-1, Fier, pasi dyshohet se në Fier, u kap duke transportuar pasagjere me mjetin tip “Ford” pa liçencë për ushtrimin e aktivitetit taksi. Nenet 180 e 181 të Kodit Penal
Më datë 22.11.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Fier, për shtetasin M.G, vjeç 57, banues në fshatin Sheqishte, Fier, pasi dyshohet se u kap duke transportuar pasagjerë me mjetin tip “Ford”, pa liçencë për ushtrimin e aktivitetit taksi. Nenet 180 e 181 të Kodit Penal

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.