Qytetaret denoncojne AKU FIER, Ministria e Bujqesise nis masat ligjore ndaj pergjegjesve.

Qytetaret denoncojne AKU FIER, Ministria e Bujqesise nis masat ligjore ndaj pergjegjesve.

276
SHPËRNDAJE

Ministri i Bujqesise Niko Peleshi ne nje deklarate  per mediat, ka bere publike nje denoncim te nje qytetari ,se veprimtaria e AKU ,ka qënë në kundërshtim flagrant me ligjin.Ministri i Bujqësisë Niko Peleshi deklaroi se pas verifikimeve të kryera,  ka urdhëruar marrjen e masave të menjëherëshme ndaj personave përgjegjës, duke filluar nga Drejtori i AKU dhe duke vazhduar me inspektorët përgjegjës në Fier.

ERTV Live😊: www.shqiperiaqeduam.al Mos u dorëzoni përpara askujt që ju kërkon rryshfet! Mos humbisni kohën tuaj duke gjetur “mikun” për të marrë atë që ju takon! Mos u pajtoni me asnjë shkelës dhe mos heshtni përpara asnjë shkeljeje! Hyni në platformën e koalicionit me qytetarët dhe shkruajini direkt qeverisë suaj. Qeveria është e juaja dhe me ju kundër kujtdo që i bie ndesh të drejtës suaj për t’u shërbyer me dinjitet e për të jetuar në një vend më të pastër në çdo aspekt. Vetëm së bashku mund ta bëjmë Shqipërinë që duam🇦🇱🇪🇺Vetëm me ndihmën tuaj mund t’i vëmë përpara ata që abuzojnë me ju dhe me këtë vend që është atdheu ynë i përbashkët✌

Geplaatst door Niko Peleshi op vrijdag 17 november 2017

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.