Aksidentohet kembesori ne Lushnje-Rrogozhin

Aksidentohet kembesori ne Lushnje-Rrogozhin

479
SHPËRNDAJE

Fier!
Informacion paraprak.
Në aksin rrugor Lushnje – Rrogozhinë, në fshatin Zhamë, drejtuesi i mjetit tip kamion benz me targë AA 476 PH, shtetasi B.Sh, ka aksidentuar kembësorin R.I, rreth 30 vjeç, banues në Zhamë, i cili ka qënë duke kaluar ne trafikndarësin e rrugës .Ai eshte derguar ne spitalin Lushnje nga ku mesohet se eshte ne gjendje kritike per jeten
Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po kryhen të gjitha veprimet proceduriale.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.