Hiqet nga postimet fotua e kryeministrit me stafin e mesuesve te shkolles...

Hiqet nga postimet fotua e kryeministrit me stafin e mesuesve te shkolles “Zhani Ciko “Patos. 

780
SHPËRNDAJE

Hiqet nga postimet ne rrjetet sociale ,fotua e kryeministrit me stafin e mesuesve te shkolles “Zhani Ciko “Patos. Shkak eshte bere veprimi i pahijshem i nje femije pas kraheve te mesuesve te cilet po benin nje foto per kujtim ne kete shkolle me kryeministrin Edi Rama. 
Ky veprim  i ka prishur edhe foton Kryeministrit Rama, ndersa ne portale dhe rrjetet sociale eshte publikuar dhe kane plasur gallata 

Kryeministri Edi Rama ishte dje në Patos,Fier, ku vizitoi shkollën e mesme “Zhani Ciko”, të rikonstruktuar.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.