Krimet e Renda:Burg per kryepolicin e Fierit dhe doganieret

 Krimet e Renda:Burg per kryepolicin e Fierit dhe doganieret

116
SHPËRNDAJE

Kryepolici i Fierit, Festim Lelaj, dhe bashkëpunëtorët e tij, dysa prej tyre doganierë, të cilët u arrestuan për trafikun e mbi 3 tonë kanabis nga Vlora e Durrësi drejt Italisë, janë lënë në burg.
Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi sot masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për shtetasit Gëzim Dervishi, Agron Kapllani, Altin Katundi, Mikael Hila, Festim Lelaj, Skender Siceqja dhe Arbi Mustafa.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.