Shperthim tritoli ne banesen e nje punonjesi te Sherbimit Informativ te Shtetit

Shperthim tritoli ne banesen e nje punonjesi te Sherbimit Informativ te Shtetit

407
SHPËRNDAJE

Një shpërthim tritoli ka ndodhur gjatë natës së kaluar në Burrel. Mesohet  se i është vënë tritol banesës së punonjësit të Shërbimit Informativ të Shtetit, Alfred Karaj.

Nga të dhënat e para raportohet se nuk ka njerëz të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen hetime për zbardhjen e të vërtetës.

S'KA KOMENTE