Shpërthim me tritol në një pallat në Allias

Shpërthim me tritol në një pallat në Allias

81
SHPËRNDAJE

Një lëndë plasëse ka shpërthyer gjatë natës në zonën e Aliasit. Ngjarja është regjistruar në rrugën Njazi Meka, rreth orës 03:30 të mëngjesit. 

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se tritoli është hedhur në shkallët e katit të dytë të një pallati të vjetër. 

Nga shpërthimi fatmirësisht ka pasur vetëm dëme materiale dhe jo pasoja në njerëz. Aktualisht policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes në fjalë.

S'KA KOMENTE