Shperthen lenda plasese ne deren e nje biznesi ne Lushnje

Shperthen lenda plasese ne deren e nje biznesi ne Lushnje

153
SHPËRNDAJE

Lushnjë
Informacion paraprak

Sot rreth orës 03:25, në lagjen “Skënder Libohova” Lushnjë, në derën e jashtme të një ambienti që ka shërbyer më parë si dyqan, në pronësi të shtetasit A. A., ka shpërthyer një sasi e vogël e dyshuar lëndë plasëse.

Për pasojë është dëmtuar vetëm dera (qepeni) i këtij ambienti.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë Lushnjë po vijon punën për zbardhjen e ngjarjes, identifikimim dhe kapjen e autorëve.

S'KA KOMENTE