Shpërthen në flakë pika e karburantit

Shpërthen në flakë pika e karburantit

976
SHPËRNDAJE

Nje pike e mbushjes se gazit ka shperthyer ne flake, ne Porto Romano.

Ngjarja sapo ka ndodhur, ndersa tre zjarrfikes jane nisur drejt vendngjarjes.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e shpërthimit të fuqishëm, është bërë menjëherë largimi i banorëve nga zona.

Zjarrëfiksja është në vendgjarje dhe ka nën kontroll situatën e flakëve.

S'KA KOMENTE