Shpërthen lënda plasëse në oborrin e banesës, ndërron jetë 50-vjeçari

Shpërthen lënda plasëse në oborrin e banesës, ndërron jetë 50-vjeçari

346
SHPËRNDAJE

Një 50-vjeçar ka humbur jetën këtë të premte në fshatin Gjorm të Vlorës.

Edhe pse fillimisht u raportua se personi humbi jetën për shkak të shpërthimit të një bombole gazi, dyshohet se në oborrin e banesës së tij ka shpërthyer një lëndë plasëse.

Ai është dërguar me urgjencë për në spitalin e Vlorës por ka ndërruar jetë gjatë rrugës.Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të sqaruar rrethanat.

S'KA KOMENTE