Shpërthen goma e kamionit, humb jetën punonjësi 20-vjeçar i gomisterisë

Shpërthen goma e kamionit, humb jetën punonjësi 20-vjeçar i gomisterisë

666
SHPËRNDAJE

DURRËS
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Durres.

Më datë 06.07.2021, rreth orës 08:50, në lagjen nr.14/1, Kënetë, në ambientet e një gomisterie, duke rregulluar një gomë të një kamioni e cila ka shpërthyer, është lënduar shtetasi R. T., 20 vjeç, (punonjës), i cili si pasojë e plagëve të mara ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

S'KA KOMENTE