Shpërthen bombola e gazit , tre të vdekur dhe një i plagosur

Shpërthen bombola e gazit , tre të vdekur dhe një i plagosur

1133
SHPËRNDAJE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Bulqizë, ku si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi kanë humbur jetën 3 persona si dhe është plagosur një tjetër. Ngjarja ka ndodhur në Ostren të Madh të Bulqizës.

viktimat janë anëtarë të së njëjtës familje, ndërkohë që mjekët e Bulqizës po kërkojnë ndihmën nga ajri, për ti dhënë ndihmën mjekësore të specializuar në Tiranë. Mesohet se Nëna me dy fëmijët e saj kanë humbur jetën si pasojë e rrjedhjes së gazit nga një bombolë. Ndërsa në gjendje të rëndë është edhe një fëmijë tjetër.

S'KA KOMENTE