Shkrumbohet nje automjet ne Levan,Fier

Shkrumbohet nje automjet ne Levan,Fier

1558
SHPËRNDAJE

Nje automjet tip Benz eshte shkrumbuar nga flaket pak minuta me pare ne Levan tek kthesa e Qarrit.

Dyshohet se ka qene defekt ne mjet ,policia dhe zjarrefikesja ne vendngjarje.

Fatmiresisht nuk ka te lenduar ne njerez.

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 09:15, në aksin rrugor Levan-Vlorë, ka marrë flakë në ecje e sipër automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin S. Gj.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Nuk ka dëme në njerëz.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

S'KA KOMENTE