Shkoi të peshkonte duke perdorur gjenerator, 62 vjeçari humb jetën pasi bie...

Shkoi të peshkonte duke perdorur gjenerator, 62 vjeçari humb jetën pasi bie në kontakt me rrymën elektrike

418
SHPËRNDAJE

Eshte nje ngjarje ne Bulqize,62 vjecari  shkoi per te kap peshk me gjenerator,bie ne kontak me korentin ku dhe ka humbue jeten.Ngjarja te tek zalli i Buqizes ne vendin e quajtur Tre Cesmat,policia nis hetimet.

S'KA KOMENTE